Organisatie

Accommodatie
Wouter Verbeek Voorzitter
Chris de Jong Accommodatie zaal
Blaashal
Alexander Spoelma Commissaris
Xander Heijnen Commissaris
IV (Informatie Voorziening)
Harold Veelenturf Databeheer, LISA & ICT
Rob Samuels Commissaris
Onderhoud & accommodatie (incl EHBO)
Rob Weenink Beheerder
Gert-jan Spoormaker Lid
Coen Elmendorp Lid
George Henneken Lid
Evenementen, Activiteiten en Horeca
Danielle de Wilde Voorzitter
Marianne Beenen Commissaris
Actcie vrijdag en zondagmiddag
Amber Huijgen Commissaris
Zé van den Burg Commissaris
Jochem van der Linden Commissaris
Jan van der Plas Commissaris
Activiteitencommissie
Nicole van Klaveren Voorzitter
Yari Velders Commissaris
Daan van der Plas Commissaris
Sandy de Haan Commissaris
Maayke Van der Schans Commissaris
Nicole van Klaveren Commissaris
Activiteitencommissie Jongste Jeugd
Marleen Bravenboer-koerselman Voorzitter
Financiële commissie
Marco Veldhuis Voorzitter
Marianne Beenen Ledenadministratie
Karin van den Akker Facturatie
Karin van den Akker Administratie
Dennis Laven Financiële planning
Karin van den Akker Financiën Sponsoring
Hockey Support
Frank van den Heuvel Voorzitter
Arbitragecommissie
Jeroen van der Linden Manager
Jeroen van der Linden Spelleidersopleiding
Peter Langendijk Begeleiding
Jeroen van der Linden Coordinator opleidingen
Marcel Wijnen Begeleiding
Frank van den Heuvel Begeleiding
Rene van Heelsbergen Begeleiding
Jan Breusers Begeleiding
Laurens Govers Begeleiding
Laurens Govers Secretaris
Hockey materialen
Theo Kouters Commissaris
Peter de Wit Commissaris
Wedstrijdsecretariaat en planning
Marielle Dries Manager
Cynthia Zuijdweg Wedstrijdplanning zaterdag
Marielle Dries Wedstrijdsecretaris Junioren
Gabriëlle Groeneweg Wedstrijdsecretaris Junioren
Marielle Dries Wedstrijdsecretaris Senioren
Gabriëlle Groeneweg Wedstrijdsecretaris Zaalhockey
Kascommissie
Nicole Schimmer Lid
Marianne Voet - Van Der Graaf Lid
Sponsorcommissie
Danielle de Wilde Voorzitter
Jasper Bredius Bord en teamsponsoring
Gert Ronde Sponsorcommissie
Robert Milder Senior relatiemanager
Edwin van der El Commissaris
Business Club
Wim Milder Commissaris
Arentine Vlemmings Commissaris
Staf & Ondersteuning
Marianne Beenen Verenigingsmanager
Communicatie
Marianne Beenen Coördinator
Gedrag en Sociale Zaken
Fredy von Hombracht Voorzitter
Wim Milder Lid
Lammert van Wagtendonk Lid
Juridische Zaken
Allard Nierman Commissaris
Klachtencommissie
Allard Nierman Lid
Fredy von Hombracht Lid
Rémi Adriaansens Lid
Lammert van Wagtendonk Lid
Tuchtcommissie
Rémi Adriaansens Voorzitter
Herman Broers Lid
Vertrouwenscontactpersoon
Maartje van Wagtendonk Vertrouwenscontactpersoon
Nienke Trijsburg Lid
Technische commissie
Koen Schelling Voorzitter
Ted Sluijs Secretaris
Sandra Goedhart Trainingscoördinator
Marianne Wiersma Trainingscoördinator
Breedtelijn - recreatieve sport
Rene Schickendantz Manager
Jelle Kouters Keeperscoördinator
Jan Willem Beverdam Lijncoördinator Jongens A
Jan Willem Beverdam Lijncoördinator Jongens B
Karlijn van de Kamp Lijncoördinator Jongens C
Karlijn van de Kamp Lijncoördinator Jongens D
Perry Dijkhuizen Lijncoördinator Meisjes A
Thérèse Pieters Lijncoördinator Meisjes B
Thérèse Pieters Lijncoördinator Meisjes C
Bianca Heijnen Lijncoördinator Meisjes D
Gerrie Rorijs Lijncoördinator Senioren dames
Robbert Lijten Lijncoördinator Senioren heren
G-hockey
Boris van Beek Commissaris
Roos Struik Commissaris
Jongste Jeugd
Marianne Wiersma Coördinator
Liesbeth van Det Trainingscoördinator
Liesbeth van Det Technisch coördinator
Marleen Bravenboer-koerselman Lijncoördinator Jongens E6
Mila Kerpel Lijncoördinator Jongens E8
Monique Herrebrugh Lijncoördinator Jongens F
Marleen Bravenboer-koerselman Lijncoördinator Meisjes E6
Mila Kerpel Lijncoördinator Meisjes E8
Monique Herrebrugh Lijncoördinator Meisjes F
Toplijn-prestatiesport
Mark van der Waal Manager
Mark van der Waal Coördinator Toplijn A
Thomas Bal Coördinator Toplijn B
Martijn Bal Coördinator Toplijn C
Michiel van Dijk Coördinator Toplijn D