Organisatie

Accommodatie
Wouter Verbeek Voorzitter
Blaashal
Alexander Spoelma Commissaris
Xander Heijnen Commissaris
IV (Informatie Voorziening)
Harold Veelenturf Databeheer, LISA & ICT
Rob Samuels Commissaris
Thijs van Gent Lid
Onderhoud & accommodatie (incl EHBO)
Rob Weenink Beheerder
Gert-jan Spoormaker Lid
Coen Elmendorp Lid
George Henneken Lid
Evenementen, Activiteiten en Horeca
Danielle de Wilde Voorzitter
Activiteitencommissie A-B
Fabiënne van der Nat Commissaris
Daan Laven Commissaris
Emma Schickendantz Commissaris
Julia Klein Commissaris
Anna Wijmer Commissaris
Activiteitencommissie C-D
Joy Kevelam Commissaris
Lisette Smit Commissaris
Heidi Leeuwangh Commissaris
Yvette Bastian Commissaris
Financiële commissie
Marco Veldhuis Voorzitter
Marianne Beenen Ledenadministratie
Karin van den Akker Facturatie
Karin van den Akker Administratie
Dennis Laven Financiële planning
Karin van den Akker Financiën Sponsoring
Hockey Support
Joy Kevelam Wervingscoordinator
Frank van den Heuvel Voorzitter
Arbitragecommissie
Christian Kriesels Manager
Christian Kriesels Spelleidersopleiding
Peter Langendijk Begeleiding
Christian Kriesels Coordinator opleidingen
Frank van den Heuvel Begeleiding
Hockey materialen
Peter de Wit Commissaris
Wedstrijdsecretariaat en planning
Marielle Dries Manager
Cynthia Zuijdweg Wedstrijdplanning zaterdag
Mirjam Aret Wedstrijdsecretaris Jongste jeugd
Joy Kevelam Wedstrijdsecretaris Junioren
Martijn Willeboer Wedstrijdsecretaris Junioren
Marielle Dries Wedstrijdsecretaris Senioren
Martijn Willeboer Wedstrijdsecretaris Zaalhockey
Zaalhockey
Martijn Willeboer Commissaris
Kascommissie
Gert Ronde Lid
Dennis Laven Lid
Sponsorcommissie
Johan Verschoor Voorzitter
Tim Schilling Commissaris
Staf & Ondersteuning
Marianne Beenen Verenigingsmanager
Communicatie
Marianne Beenen Coördinator
Gedrag en Sociale Zaken
Fredy von Hombracht Voorzitter
Wim Milder Lid
Lammert van Wagtendonk Lid
Juridische Zaken
Allard Nierman Commissaris
Klachtencommissie
Lammert van Wagtendonk Lid
Allard Nierman Lid
Fredy von Hombracht Lid
Rémi Adriaansens Lid
Wim Milder Lid
Padel onderzoekscommissie
Nicole Schimmer Lid
Lodewijk van Klaveren Lid
Menno Struik Voorzitter
Tuchtcommissie
Rémi Adriaansens Voorzitter
Sven Sabel Lid
Herman Broers Lid
Vertrouwenscontactpersoon
Maartje van Wagtendonk Vertrouwenscontactpersoon
Nienke Trijsburg Lid
Technische commissie
Koen Schelling Voorzitter
Ted Sluijs Secretaris
Dave van Zundert Trainingscoördinator
Breedtelijn - recreatieve sport
Rene Schickendantz Manager
Jelle Kouters Keeperscoördinator
Mila Kerpel Lijncoördinator MO12
Bianca Heijnen Lijncoördinator MO14
Thérèse Pieters Lijncoördinator MO16
Perry Dijkhuizen Lijncoördinator MO18
Jongste Jeugd
Rob Heidenreich Coördinator
Rob Samuels Hoofdtrainer Jongste Jeugd
Marijn Bonga Hoofdtrainer Jongste Jeugd
Sander Posthumus Hoofdtrainer Jongste Jeugd
Olaf Struik Hoofdtrainer Jongste Jeugd
Tim Van Calmthout Hoofdtrainer Jongste Jeugd
Terke van Wagtendonk Hoofdtrainer Jongste Jeugd
Mike van Geel Hoofdtrainer Jongste Jeugd
Cindy Straatman-bouwer Lijncoördinator Benjamins en Funkeys
Wivine van der Linden Lijncoördinator Benjamins en Funkeys
Monique Herrebrugh Lijncoördinator JO10 en MO10
Sylvia van Rooijen Lijncoördinator JO8 en MO8
Sandra van Oostenbrugge Lijncoördinator JO9 en MO9
Seniorenhockey breedte
Robbert Lijten Lijncoördinator
Gerrie Rorijs Lijncoördinator
Michiel Hoekstra Voorzitter
Toplijn-prestatiesport
Mark van der Waal Manager Toplijn
Thomas Bal Coördinator Toplijn jongens
Gerard Verweij Coördinator Toplijn meisjes