Wedstrijdschema

Overig
MO10-1 - OMHC MO10-1
12:25 - 5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MO10-2 - Rotterdam MO10-1
11:10
Uit
MO10-3 - HC Voorne MO10-1
11:15
Uit
MO10-4 - Leonidas MO10-4
10:15
Uit
MO12-1 - Pijnacker MO12-1
11:45
Uit
MO12-2 - Gouda MO12-1
10:20 - 3
Thuis
Scheidsrechters: Mare Govaert en Carice Krans
MO12-3 - Pollux MO12-1
09:30
Uit
MO12-4 - Rotterdam MO12-4
08:30
Uit
MO12-5 - Spijkenisse MO12-1
12:10 - 3
Thuis
Scheidsrechters: Fleur Lage en Alex de Haas
MO12-6 - Rotterdam MO12-9
08:45 - 2
Thuis
Scheidsrechters: Timo Striekwold en Noa van Leeuwen
MO12-7 - Dordrecht MO12-3
12:05
Uit
MO12-8 - delfshaven MO12-5
10:35 - 2
Thuis
Scheidsrechters: Lynn Gooiker en Yara Milder
MO14-1 - Rotterdam MO14-2
10:20 - 1
Thuis
Scheidsrechters: Rene van Heelsbergen en Christian Kriesels
MO14-2 - Rotterdam MO14-4
13:15
Uit
MO14-3 - HC Schiedam MO14-4
08:30 - 3
Thuis
Scheidsrechters: Peter Liu en Michelle Verbeek
MO14-6 - Victoria MO14-5
15:45
Uit
MO14-7 - Rotterdam MO14-7
08:45 - 4
Thuis
Scheidsrechters: Perry Dijkhuizen en William Schmeits
MO14-8 - Leonidas MO14-5
14:30
Uit
MO14-9 - Rotterdam MO14-11
15:40
Uit
MO16-1 - Rood-Wit MO16-1
12:10 - 1
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MO16-2 - Rotterdam MO16-3
11:40
Uit
MO16-3 - HDS MO16-2
14:00 - 3
Thuis
Scheidsrechters: Hadewig De boer- van Gelder
MO16-4 - HGC MO16-2
15:30
Uit
MO16-5 - HC Schiedam MO16-6
16:05 - 4
Thuis
Scheidsrechters: Feline de Bie en Marit Hofman
MO16-6 - Ypenburg MO16-5
14:15 - 4
Thuis
Scheidsrechters: Aimee Dijkhuizen en Romy Hogendoorn
MO16-7 - Forcial MO16-4
14:15 - 2
Thuis
Scheidsrechters: Daphne van Ochten
MO18-1 - BerkelRodenrijs MO18-1
14:00 - 1
Thuis
Scheidsrechters: Marielle Dries en Patrick Arends
MO18-2 - Victoria MO18-3
14:00
Uit
MO18-3 - Victoria MO18-4
15:50 - 1
Thuis
Scheidsrechters: Britt Louter
MO18-4 - Ypenburg MO18-3
17:15
Uit
MO18-5 - Schoonhoven MO18-1
12:25 - 4
Thuis
Scheidsrechters: Anne Riegman
MO8-1 - BerkelRodenrijs MO8-4
09:30
Uit
MO8-2 - HC Voorne MO8-1
09:35 - 6
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MO8-3 - Ring Pass Delft MO8-4
09:25
Uit
MO9-1 - Rotterdam MO9-8
08:30 - 5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MO9-2 - OMHC MO9-1
11:55 - 6
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MO9-3 - Forcial MO9-1
10:40 - 6
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MO9-4 - H.C. Souburgh MO9-1
10:00
Uit
MO9-5 - HC Feijenoord MO9-1-mix
08:30 - 5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MO9-6 - Spijkenisse MO9-5
08:45
Uit
Overig
JO10-1 - delfshaven JO10-1
09:00
Uit
JO10-2 - Wateringseveld JO10-1
11:00 - 5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JO12-1 - Victoria JO12-2
08:30 - 1
Thuis
Scheidsrechters: Noémi Kriesels en Madelief Nikken
JO12-2 - HC Voorne JO12-1
10:35 - 4
Thuis
Scheidsrechters: Annabel Koudijzer en Maurits Stout
JO14-1 - Ring Pass Delft JO14-3
15:40
Uit
JO14-2 - Evergreen JO14-1
12:25 - 2
Thuis
Scheidsrechters: Luuk Biemans en Jeroen Scheepe
JO16-1 - Tempo JO16-1
14:30
Uit
JO16-2 - Derby JO16-1
15:50 - 3
Thuis
Scheidsrechters: Maite Dunkhorst
JO16-3 - Evergreen JO16-1
12:15
Uit
JO18-1 - Woerden JO18-1
15:00
Uit
JO18-2 - IJssel JO18-1
16:00
Uit
JO8-1 - Hudito JO8-2
10:00
Uit
JO8-2 - Victoria JO8-2
08:30 - 6
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JO9-1 - BerkelRodenrijs JO9-1
09:45 - 5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JO9-2 - Dordrecht JO9-2
10:35
Uit
JO9-3 - Victoria JO9-1
09:45 - 5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten