JO18-2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Mike Demelinne
Coach Jotine Lambert
Manager Richard van den Boom
Trainer Mike Demelinne
Trainer Jotine Lambert
Trainer Job Snaathorst

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Feijenoord JO18-1 Spijkenisse JO18-1 11:45
Rapid JO18-2 Krimpen JO18-1 14:00
Leonidas JO18-2 Schiedam JO18-3 14:15
IJssel JO18-1 Barendrecht JO18-2 16:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 IJssel JO18-1 12 30 9 3 0
2 Krimpen JO18-1 12 23 6 5 1
3 Spijkenisse JO18-1 12 19 6 1 5
4 Leonidas JO18-2 12 17 5 2 5
5 Feijenoord JO18-1 12 14 4 2 6
6 Schiedam JO18-3 12 13 4 1 7
7 Rapid JO18-2 12 10 3 1 8
8 Barendrecht JO18-2 12 9 2 3 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 mei HC De IJssel JO18-1 16:00 uit
1 jun G.H.C. RAPID JO18-2 n.n.b thuis - veld 4

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Spijkenisse JO18-1 Rapid JO18-2 (5-0)final
Feijenoord JO18-1 Leonidas JO18-2 (2-1)final
Schiedam JO18-3 IJssel JO18-1 (0-7)final
Barendrecht JO18-2 Krimpen JO18-1 (2-3)final
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Leonidas JO18-2 Barendrecht JO18-2 (3-1)final
Rapid JO18-2 Schiedam JO18-3 (5-1)final
Krimpen JO18-1 Spijkenisse JO18-1 (3-1)final
IJssel JO18-1 Feijenoord JO18-1 (6-3)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Feijenoord JO18-1 Rapid JO18-2 (2-1)final
Spijkenisse JO18-1 Barendrecht JO18-2 (5-2)final
IJssel JO18-1 Leonidas JO18-2 (8-0)final
Schiedam JO18-3 Krimpen JO18-1 (0-2)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Rapid JO18-2 IJssel JO18-1 (0-6)final
Krimpen JO18-1 Feijenoord JO18-1 (4-1)final
Leonidas JO18-2 Spijkenisse JO18-1 (2-4)final
Barendrecht JO18-2 Schiedam JO18-3 (1-0)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Feijenoord JO18-1 Barendrecht JO18-2 (2-1)final
Rapid JO18-2 Leonidas JO18-2 (3-4)final
Schiedam JO18-3 Spijkenisse JO18-1 (3-2)final
IJssel JO18-1 Krimpen JO18-1 (2-2)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Schiedam JO18-3 Leonidas JO18-2 (3-4)final
Krimpen JO18-1 Rapid JO18-2 (3-1)final
Barendrecht JO18-2 IJssel JO18-1 (2-2)final
Spijkenisse JO18-1 Feijenoord JO18-1 (5-1)scheduled
ZATERDAG 9 MAART 2024
Rapid JO18-2 Barendrecht JO18-2 (1-0)final
Feijenoord JO18-1 Schiedam JO18-3 (1-2)final
Leonidas JO18-2 Krimpen JO18-1 (1-2)final
IJssel JO18-1 Spijkenisse JO18-1 (4-0)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Rapid JO18-2 Spijkenisse JO18-1 (1-0)final
Krimpen JO18-1 Barendrecht JO18-2 (3-3)final
Leonidas JO18-2 Feijenoord JO18-1 (1-0)scheduled
IJssel JO18-1 Schiedam JO18-3 (5-2)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Spijkenisse JO18-1 Krimpen JO18-1 (2-2)final
Barendrecht JO18-2 Leonidas JO18-2 (2-2)final
Schiedam JO18-3 Rapid JO18-2 (5-2)scheduled
DINSDAG 2 APRIL 2024
Feijenoord JO18-1 IJssel JO18-1 (2-5)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Krimpen JO18-1 Schiedam JO18-3 (3-3)final
Rapid JO18-2 Feijenoord JO18-1 (2-2)scheduled
Barendrecht JO18-2 Spijkenisse JO18-1 (5-1)final
Leonidas JO18-2 IJssel JO18-1 (3-3)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Feijenoord JO18-1 Krimpen JO18-1 (4-4)final
Schiedam JO18-3 Barendrecht JO18-2 (3-2)final
IJssel JO18-1 Rapid JO18-2 (9-3)final
Spijkenisse JO18-1 Leonidas JO18-2 (9-4)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Leonidas JO18-2 Rapid JO18-2 (3-2)final
Spijkenisse JO18-1 Schiedam JO18-3 (4-2)final
ZATERDAG 11 MEI 2024
Barendrecht JO18-2 Feijenoord JO18-1 (2-4)scheduled
Krimpen JO18-1 IJssel JO18-1 (0-2)final