Dames 3

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Anne Riegman
Trainer Rinze Groenendijk
Trainer Michael Willems

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Gouda D2-O Delfshaven D2 20:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 IJssel D2-O 19 53 17 2 0
2 Leonidas D15 19 40 12 4 3
3 Barendrecht D3 19 38 12 2 5
4 Victoria D7 19 37 12 1 6
5 Leonidas D17 19 33 10 3 6
6 Derby D3 19 31 9 4 6
7 Schoonhoven D1 19 28 8 4 7
8 Gouda D2-O 19 25 7 4 8
9 Delfshaven D2 19 16 5 1 13
10 Waddinxveen D2-O 19 13 3 4 12
11 Spijkenisse D3 19 12 4 0 15
12 Victoria D9 19 1 0 1 18

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei HV Victoria D9 16:30 uit
2 jun Goudse MHC D2-O n.n.b thuis - veld 3
9 jun H.C. Derby D3 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Gouda D2-O Victoria D9 (4-2)final
IJssel D2-O Spijkenisse D3 (9-0)final
Derby D3 Victoria D7 (1-2)final
Waddinxveen D2-O Leonidas D15 (0-5)final
Schoonhoven D1 Barendrecht D3 (1-2)final
Leonidas D17 Delfshaven D2 (3-2)scheduled
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Barendrecht D3 Leonidas D17 (2-0)scheduled
Victoria D9 Derby D3 (0-8)final
Spijkenisse D3 Waddinxveen D2-O (2-1)final
Delfshaven D2 IJssel D2-O (0-6)scheduled
Leonidas D15 Gouda D2-O (1-1)scheduled
Victoria D7 Schoonhoven D1 (3-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Leonidas D17 Victoria D7 (0-1)final
Schoonhoven D1 Victoria D9 (5-3)final
Waddinxveen D2-O Delfshaven D2 (0-3)scheduled
Spijkenisse D3 Leonidas D15 (1-7)final
IJssel D2-O Barendrecht D3 (6-2)scheduled
Derby D3 Gouda D2-O (2-0)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Victoria D7 IJssel D2-O (0-1)final
Leonidas D15 Derby D3 (3-2)final
Barendrecht D3 Waddinxveen D2-O (5-1)final
Victoria D9 Leonidas D17 (1-7)final
Delfshaven D2 Spijkenisse D3 (2-1)final
Gouda D2-O Schoonhoven D1 (3-3)final
WOENSDAG 4 OKTOBER 2023
Leonidas D17 Gouda D2-O (2-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Waddinxveen D2-O Victoria D7 (0-1)scheduled
Delfshaven D2 Leonidas D15 (1-1)final
Spijkenisse D3 Barendrecht D3 (0-1)final
IJssel D2-O Victoria D9 (6-1)final
Schoonhoven D1 Derby D3 (0-3)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Gouda D2-O IJssel D2-O (0-7)scheduled
Derby D3 Leonidas D17 (0-2)final
Leonidas D15 Schoonhoven D1 (4-1)final
Victoria D7 Spijkenisse D3 (4-0)final
Barendrecht D3 Delfshaven D2 (1-4)scheduled
Victoria D9 Waddinxveen D2-O (1-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Barendrecht D3 Leonidas D15 (1-3)final
Delfshaven D2 Victoria D7 (0-2)scheduled
Waddinxveen D2-O Gouda D2-O (0-2)final
Spijkenisse D3 Victoria D9 (2-1)final
IJssel D2-O Derby D3 (1-1)scheduled
Leonidas D17 Schoonhoven D1 (2-2)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Gouda D2-O Spijkenisse D3 (9-0)final
Victoria D9 Delfshaven D2 (0-3)scheduled
Leonidas D15 Leonidas D17 (1-4)final
Victoria D7 Barendrecht D3 (2-2)final
Schoonhoven D1 IJssel D2-O (0-1)scheduled
Derby D3 Waddinxveen D2-O (4-0)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Barendrecht D3 Victoria D9 (3-0)final
Delfshaven D2 Gouda D2-O (1-4)final
Spijkenisse D3 Derby D3 (0-7)final
Victoria D7 Leonidas D15 (2-3)final
Waddinxveen D2-O Schoonhoven D1 (1-1)final
IJssel D2-O Leonidas D17 (8-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Gouda D2-O Barendrecht D3 (1-3)scheduled
Victoria D9 Victoria D7 (2-3)final
IJssel D2-O Leonidas D15 (0-0)final
Schoonhoven D1 Spijkenisse D3 (9-0)final
Derby D3 Delfshaven D2 (3-0)scheduled
Leonidas D17 Waddinxveen D2-O (3-3)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Leonidas D15 Victoria D9 (7-0)scheduled
Delfshaven D2 Schoonhoven D1 (1-4)final
Barendrecht D3 Derby D3 (3-1)final
Gouda D2-O Victoria D7 (1-3)final
Waddinxveen D2-O IJssel D2-O (0-6)final
Spijkenisse D3 Leonidas D17 (0-2)scheduled
ZONDAG 3 MAART 2024
Victoria D9 Gouda D2-O (1-4)final
Spijkenisse D3 IJssel D2-O (0-8)scheduled
Delfshaven D2 Leonidas D17 (0-4)scheduled
Barendrecht D3 Schoonhoven D1 (2-1)final
Leonidas D15 Waddinxveen D2-O (3-0)final
Victoria D7 Derby D3 (2-3)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Derby D3 Victoria D9 (3-1)final
Gouda D2-O Leonidas D15 (0-2)final
Schoonhoven D1 Victoria D7 (2-0)final
Leonidas D17 Barendrecht D3 (6-1)scheduled
Waddinxveen D2-O Spijkenisse D3 (5-0)final
MAANDAG 11 MAART 2024
IJssel D2-O Delfshaven D2 (5-0)scheduled
ZONDAG 17 MAART 2024
Victoria D7 Leonidas D17 (2-0)scheduled
Leonidas D15 Spijkenisse D3 (6-0)final
Gouda D2-O Derby D3 (2-2)final
Barendrecht D3 IJssel D2-O (0-2)final
Victoria D9 Schoonhoven D1 (1-5)final
Delfshaven D2 Waddinxveen D2-O (1-2)final
DINSDAG 19 MAART 2024
Leonidas D17 Victoria D9 (3-2)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Waddinxveen D2-O Barendrecht D3 (0-1)scheduled
Schoonhoven D1 Gouda D2-O (4-0)final
Derby D3 Leonidas D15 (0-1)scheduled
IJssel D2-O Victoria D7 (3-1)final
Spijkenisse D3 Delfshaven D2 (1-0)scheduled
ZONDAG 7 APRIL 2024
Leonidas D15 Delfshaven D2 (2-0)scheduled
Gouda D2-O Leonidas D17 (3-3)scheduled
Derby D3 Schoonhoven D1 (2-2)final
Barendrecht D3 Spijkenisse D3 (4-2)final
Victoria D9 IJssel D2-O (0-8)scheduled
Victoria D7 Waddinxveen D2-O (5-0)final
WOENSDAG 10 APRIL 2024
Leonidas D17 Derby D3 (0-2)scheduled
Delfshaven D2 Barendrecht D3 (1-2)scheduled
ZONDAG 14 APRIL 2024
Waddinxveen D2-O Victoria D9 (2-1)scheduled
Spijkenisse D3 Victoria D7 (0-5)final
MAANDAG 15 APRIL 2024
IJssel D2-O Gouda D2-O (8-0)final
WOENSDAG 17 APRIL 2024
Schoonhoven D1 Leonidas D15 (5-1)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Victoria D9 Spijkenisse D3 (2-3)final
Leonidas D15 Barendrecht D3 (2-2)final
Victoria D7 Delfshaven D2 (3-0)scheduled
Gouda D2-O Waddinxveen D2-O (3-1)final
Derby D3 IJssel D2-O (0-1)final
Schoonhoven D1 Leonidas D17 (1-0)final
WOENSDAG 24 APRIL 2024
Delfshaven D2 Victoria D9 (3-0)scheduled
ZONDAG 12 MEI 2024
Spijkenisse D3 Gouda D2-O (1-10)final
Barendrecht D3 Victoria D7 (3-1)final
Waddinxveen D2-O Derby D3 (1-1)final
IJssel D2-O Schoonhoven D1 (7-0)final
Leonidas D17 Leonidas D15 (4-3)scheduled