Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Britt Louter
Manager Benine Koster

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Leonidas D12 HUDITO D6 9:00
Barendrecht D2-O Rotterdam D4 10:30
Delfshaven D1 Victoria D8 11:35
Pijnacker D3 Ring Pass Delft D4 13:00
Schiedam D6 DSHC D3 14:45
Leonidas D13 Westland D3 17:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 DSHC D3 19 50 16 2 1
2 Westland D3 19 44 14 2 3
3 Delfshaven D1 19 40 13 1 5
4 Victoria D8 19 36 11 3 5
5 Ring Pass Delft D4 19 33 10 3 6
6 Leonidas D13 19 27 8 3 8
7 Schiedam D6 19 26 8 2 9
8 Leonidas D12 19 23 7 2 10
9 Rotterdam D4 19 22 7 1 11
10 HUDITO D6 19 16 4 4 11
11 Pijnacker D3 19 5 1 2 16
12 Barendrecht D2-O 19 5 0 5 14

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei Hockey Club Rotterdam D4 10:30 thuis - veld 4
2 jun D.H.C. Hudito D6 n.n.b uit
9 jun HV Victoria D8 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Barendrecht D2-O Ring Pass Delft D4 (1-6)final
Delfshaven D1 Pijnacker D3 (10-0)final
Schiedam D6 Victoria D8 (4-3)final
Rotterdam D4 Leonidas D13 (3-4)final
Leonidas D12 Westland D3 (1-4)final
DSHC D3 HUDITO D6 (4-1)scheduled
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Ring Pass Delft D4 Schiedam D6 (2-3)final
HUDITO D6 Rotterdam D4 (3-1)final
Westland D3 Barendrecht D2-O (4-0)final
Pijnacker D3 Leonidas D12 (1-3)final
Victoria D8 DSHC D3 (2-4)final
Leonidas D13 Delfshaven D1 (2-1)scheduled
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Barendrecht D2-O Pijnacker D3 (3-3)final
Rotterdam D4 Victoria D8 (1-4)final
Schiedam D6 Westland D3 (1-1)final
DSHC D3 Ring Pass Delft D4 (9-1)final
Leonidas D12 Delfshaven D1 (0-4)scheduled
HUDITO D6 Leonidas D13 (1-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Delfshaven D1 Barendrecht D2-O (4-1)scheduled
Pijnacker D3 Schiedam D6 (0-6)final
Victoria D8 HUDITO D6 (3-0)final
Leonidas D13 Leonidas D12 (4-1)final
Westland D3 DSHC D3 (0-7)final
Ring Pass Delft D4 Rotterdam D4 (4-2)scheduled
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
DSHC D3 Pijnacker D3 (17-2)final
Barendrecht D2-O Leonidas D12 (0-3)final
Schiedam D6 Delfshaven D1 (0-2)final
Rotterdam D4 Westland D3 (2-3)final
Victoria D8 Leonidas D13 (2-1)final
HUDITO D6 Ring Pass Delft D4 (0-0)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Leonidas D12 Schiedam D6 (0-4)final
Delfshaven D1 DSHC D3 (1-6)final
Westland D3 HUDITO D6 (6-2)final
Ring Pass Delft D4 Victoria D8 (4-3)final
Leonidas D13 Barendrecht D2-O (7-1)final
Pijnacker D3 Rotterdam D4 (2-3)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
HUDITO D6 Pijnacker D3 (4-1)final
Ring Pass Delft D4 Leonidas D13 (3-2)final
Schiedam D6 Barendrecht D2-O (3-2)final
Victoria D8 Westland D3 (4-1)final
Rotterdam D4 Delfshaven D1 (0-2)scheduled
DSHC D3 Leonidas D12 (2-2)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Barendrecht D2-O DSHC D3 (0-7)final
Leonidas D13 Schiedam D6 (3-1)final
Westland D3 Ring Pass Delft D4 (5-0)final
Leonidas D12 Rotterdam D4 (3-4)final
Delfshaven D1 HUDITO D6 (2-0)scheduled
Pijnacker D3 Victoria D8 (0-6)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Victoria D8 Delfshaven D1 (1-1)scheduled
Ring Pass Delft D4 Pijnacker D3 (3-0)final
DSHC D3 Schiedam D6 (2-0)final
Rotterdam D4 Barendrecht D2-O (5-1)final
Westland D3 Leonidas D13 (2-1)final
HUDITO D6 Leonidas D12 (0-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Barendrecht D2-O HUDITO D6 (2-2)final
DSHC D3 Leonidas D13 (5-3)final
Delfshaven D1 Ring Pass Delft D4 (5-1)scheduled
Pijnacker D3 Westland D3 (0-2)final
Schiedam D6 Rotterdam D4 (2-1)final
Leonidas D12 Victoria D8 (1-3)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Leonidas D13 Pijnacker D3 (7-1)final
Rotterdam D4 DSHC D3 (3-0)final
HUDITO D6 Schiedam D6 (4-2)final
Westland D3 Delfshaven D1 (3-1)scheduled
Victoria D8 Barendrecht D2-O (9-0)final
Ring Pass Delft D4 Leonidas D12 (2-0)final
DINSDAG 27 FEBRUARI 2024
Victoria D8 Schiedam D6 (3-1)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Leonidas D13 Rotterdam D4 (3-4)scheduled
Westland D3 Leonidas D12 (2-1)final
Pijnacker D3 Delfshaven D1 (0-5)scheduled
Ring Pass Delft D4 Barendrecht D2-O (1-1)scheduled
HUDITO D6 DSHC D3 (0-5)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Barendrecht D2-O Westland D3 (0-4)final
DSHC D3 Victoria D8 (1-1)final
Leonidas D12 Pijnacker D3 (6-1)final
Delfshaven D1 Leonidas D13 (1-2)scheduled
Rotterdam D4 HUDITO D6 (4-1)final
Schiedam D6 Ring Pass Delft D4 (3-1)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Westland D3 Schiedam D6 (3-1)final
Victoria D8 Rotterdam D4 (2-2)final
Pijnacker D3 Barendrecht D2-O (1-1)final
Ring Pass Delft D4 DSHC D3 (1-2)final
Delfshaven D1 Leonidas D12 (2-1)scheduled
Leonidas D13 HUDITO D6 (1-1)final
WOENSDAG 20 MAART 2024
Schiedam D6 Pijnacker D3 (2-3)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Leonidas D12 Leonidas D13 (5-2)final
Barendrecht D2-O Delfshaven D1 (0-4)scheduled
Rotterdam D4 Ring Pass Delft D4 (4-6)final
HUDITO D6 Victoria D8 (0-4)final
DSHC D3 Westland D3 (2-1)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Leonidas D12 Barendrecht D2-O (1-1)final
Leonidas D13 Victoria D8 (1-2)final
Ring Pass Delft D4 HUDITO D6 (3-0)final
Westland D3 Rotterdam D4 (8-3)final
Pijnacker D3 DSHC D3 (0-9)final
Delfshaven D1 Schiedam D6 (7-1)final
DINSDAG 9 APRIL 2024
Rotterdam D4 Pijnacker D3 (4-2)final
Victoria D8 Ring Pass Delft D4 (2-3)final
WOENSDAG 10 APRIL 2024
Schiedam D6 Leonidas D12 (0-1)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
HUDITO D6 Westland D3 (0-2)final
DSHC D3 Delfshaven D1 (1-0)scheduled
WOENSDAG 17 APRIL 2024
Barendrecht D2-O Leonidas D13 (2-4)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Westland D3 Victoria D8 (5-2)final
Barendrecht D2-O Schiedam D6 (0-2)final
Pijnacker D3 HUDITO D6 (1-4)final
Delfshaven D1 Rotterdam D4 (4-0)final
Leonidas D13 Ring Pass Delft D4 (0-1)final
Leonidas D12 DSHC D3 (1-6)final
WOENSDAG 1 MEI 2024
DSHC D3 Barendrecht D2-O (5-0)scheduled
ZONDAG 12 MEI 2024
Rotterdam D4 Leonidas D12 (2-4)final
HUDITO D6 Delfshaven D1 (0-5)scheduled
Ring Pass Delft D4 Westland D3 (3-3)final
Schiedam D6 Leonidas D13 (2-2)final
Victoria D8 Pijnacker D3 (6-0)final