MO18-4

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Jan den Bakker
Manager Fabienne van Kruining
Manager Randy van Yperen
Trainer Esther Bal
Trainer Jeroen van den Berg

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Schiedam MO18-6 Rotterdam MO18-11 12:00
Westland MO18-3 Spijkenisse MO18-2 12:20
Rijswijk MO18-2 Wateringse veld MO18-2 12:30
Ypenburg MO18-3 Barendrecht MO18-4 17:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rijswijk MO18-2 12 27 9 0 3
2 Rotterdam MO18-11 12 27 9 0 3
3 Westland MO18-3 12 27 8 3 1
4 Ypenburg MO18-3 12 26 8 2 2
5 Wateringse veld MO18-2 12 19 6 1 5
6 Spijkenisse MO18-2 12 12 4 0 8
7 Barendrecht MO18-4 12 3 1 0 11
8 Schiedam MO18-6 12 0 0 0 12

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 mei HC Ypenburg MO18-3 17:15 uit
1 jun HC Schiedam MO18-6 n.n.b thuis - veld 3

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Wateringse veld MO18-2 Spijkenisse MO18-2 (11-1)final
Schiedam MO18-6 Ypenburg MO18-3 (0-7)final
Rotterdam MO18-11 Westland MO18-3 (0-3)final
Barendrecht MO18-4 Rijswijk MO18-2 (2-9)scheduled
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Spijkenisse MO18-2 Rotterdam MO18-11 (3-4)final
Rijswijk MO18-2 Schiedam MO18-6 (9-0)final
Westland MO18-3 Barendrecht MO18-4 (2-1)final
Ypenburg MO18-3 Wateringse veld MO18-2 (1-0)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Schiedam MO18-6 Westland MO18-3 (1-9)final
Rijswijk MO18-2 Ypenburg MO18-3 (3-2)final
Barendrecht MO18-4 Spijkenisse MO18-2 (2-3)final
Rotterdam MO18-11 Wateringse veld MO18-2 (2-1)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Wateringse veld MO18-2 Barendrecht MO18-4 (5-1)final
Spijkenisse MO18-2 Schiedam MO18-6 (6-0)final
Westland MO18-3 Rijswijk MO18-2 (2-3)final
Ypenburg MO18-3 Rotterdam MO18-11 (0-2)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Schiedam MO18-6 Wateringse veld MO18-2 (0-1)final
Westland MO18-3 Ypenburg MO18-3 (3-3)final
Barendrecht MO18-4 Rotterdam MO18-11 (1-3)final
Rijswijk MO18-2 Spijkenisse MO18-2 (3-0)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Spijkenisse MO18-2 Westland MO18-3 (1-2)final
Wateringse veld MO18-2 Rijswijk MO18-2 (0-6)final
Barendrecht MO18-4 Ypenburg MO18-3 (0-4)final
Rotterdam MO18-11 Schiedam MO18-6 (3-1)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Schiedam MO18-6 Barendrecht MO18-4 (1-5)final
Rijswijk MO18-2 Rotterdam MO18-11 (1-2)final
Ypenburg MO18-3 Spijkenisse MO18-2 (6-0)final
Westland MO18-3 Wateringse veld MO18-2 (1-1)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Spijkenisse MO18-2 Wateringse veld MO18-2 (2-4)final
Westland MO18-3 Rotterdam MO18-11 (2-0)final
Ypenburg MO18-3 Schiedam MO18-6 (6-0)final
WOENSDAG 20 MAART 2024
Rijswijk MO18-2 Barendrecht MO18-4 (6-0)scheduled
ZATERDAG 23 MAART 2024
Wateringse veld MO18-2 Ypenburg MO18-3 (1-4)final
Schiedam MO18-6 Rijswijk MO18-2 (0-4)final
Barendrecht MO18-4 Westland MO18-3 (0-3)final
Rotterdam MO18-11 Spijkenisse MO18-2 (4-2)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Wateringse veld MO18-2 Rotterdam MO18-11 (2-3)final
Spijkenisse MO18-2 Barendrecht MO18-4 (3-1)final
Westland MO18-3 Schiedam MO18-6 (5-1)final
Ypenburg MO18-3 Rijswijk MO18-2 (2-0)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Schiedam MO18-6 Spijkenisse MO18-2 (3-5)final
Rijswijk MO18-2 Westland MO18-3 (1-2)final
Barendrecht MO18-4 Wateringse veld MO18-2 (2-7)final
Rotterdam MO18-11 Ypenburg MO18-3 (1-3)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Spijkenisse MO18-2 Rijswijk MO18-2 (2-6)final
Rotterdam MO18-11 Barendrecht MO18-4 (5-3)final
Ypenburg MO18-3 Westland MO18-3 (1-1)final
ZATERDAG 11 MEI 2024
Wateringse veld MO18-2 Schiedam MO18-6 (13-0)final