Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Martijn Bal
Manager Raymond Kouwenhoven
Manager Floris Roos
Trainer Martijn Bal
Trainer Victor Kwinkelenberg

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Groen-Geel H1 Hoeksche Waard H1 14:45
Pijnacker H1 Pollux H1 14:45
Warande H1 HDS H1 14:45
DES H1 Voorne H1 14:45
Dordrecht H1 Noordwijk H1 14:45
Barendrecht H1 Westland H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Barendrecht H1 4 12 4 0 0
2 Pijnacker H1 4 12 4 0 0
3 Dordrecht H1 4 9 3 0 1
4 Pollux H1 4 7 2 1 1
5 Groen-Geel H1 4 7 2 1 1
6 HDS H1 4 5 1 2 1
7 Hoeksche Waard H1 4 4 1 1 2
8 Warande H1 4 4 1 1 2
9 Voorne H1 4 3 1 0 3
10 Noordwijk H1 4 2 0 2 2
11 Westland H1 4 1 0 1 3
12 DES H1 4 1 0 1 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
9 okt HV Westland H1 14:45 thuis - veld 1
16 okt HC De Hoeksche Waard H1 14:45 uit
30 okt Noordwijk H1 n.n.b thuis
6 nov VMHC Pollux H1 14:45 uit
13 nov HC Pijnacker H1 n.n.b thuis
20 nov Dordrechtse Mixed Hockey Club H1 n.n.b uit
27 nov Groen-Geel H1 n.n.b thuis
12 mrt HDS H1 n.n.b uit
19 mrt MHC DES H1 n.n.b thuis
26 mrt MHC De Warande H1 n.n.b uit
2 apr HC Voorne H1 n.n.b thuis
16 apr HV Westland H1 n.n.b uit
23 apr HC De Hoeksche Waard H1 n.n.b thuis
14 mei Noordwijk H1 n.n.b uit
21 mei VMHC Pollux H1 n.n.b thuis
4 jun HC Pijnacker H1 14:45 uit
11 jun Dordrechtse Mixed Hockey Club H1 n.n.b thuis
18 jun Groen-Geel H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Barendrecht H1 HDS H1 (6-5)scheduled
Groen-Geel H1 DES H1 (5-3)final
Dordrecht H1 Warande H1 (3-2)final
Pijnacker H1 Voorne H1 (6-4)final
Pollux H1 Westland H1 (3-2)scheduled
Noordwijk H1 Hoeksche Waard H1 (4-4)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Hoeksche Waard H1 Pollux H1 (3-2)scheduled
Westland H1 Pijnacker H1 (0-2)scheduled
Voorne H1 Dordrecht H1 (4-3)final
Warande H1 Groen-Geel H1 (1-0)final
DES H1 Barendrecht H1 (1-5)scheduled
HDS H1 Noordwijk H1 (3-3)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Barendrecht H1 Warande H1 (5-0)scheduled
Groen-Geel H1 Voorne H1 (3-1)final
Dordrecht H1 Westland H1 (5-2)final
Pijnacker H1 Hoeksche Waard H1 (4-0)scheduled
Pollux H1 Noordwijk H1 (4-1)scheduled
DES H1 HDS H1 (1-3)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Noordwijk H1 Pijnacker H1 (1-2)final
Hoeksche Waard H1 Dordrecht H1 (0-2)final
Westland H1 Groen-Geel H1 (1-1)final
Voorne H1 Barendrecht H1 (1-2)scheduled
Warande H1 DES H1 (2-2)final
HDS H1 Pollux H1 (3-3)scheduled