Home
De Club
Bestuur
Commissies
Vertrouwenscontactpersoon
Vrijwilligers & Vacatures
Beleids- en gedragsregels
Huishoudelijk reglement
Lidmaatschap & Contributie
Club en Historie
FAQ & LISA
Hockey
Wedstrijdschema
Trainingsschema
Arbitrage
Jongste Jeugd
Ouders
Major Domus
Trimhockey
Spelregels
Positief sportklimaat
Zaalhockey
Sponsoring
Sponsors
Sponsor worden
HCB Business club
Horeca
Contact
Adres en route
Complex
Gevonden voorwerpen
DWF
Mijn HCB
Jongste Jeugd Meisjes
JJ Meisjes
MO8-1
MO8-2
MO8-3
MO8-4
MO8-5
MO9-1
MO9-2
MO9-3
MO9-4
MO9-5
MO9-6
MO10-1
MO10-2
MO10-3
MO10-4
MO10-5
Proef E en F meisjes
Jongste Jeugd Jongens
JJ Jongens
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO10-1
JO10-2
JJ-jongens
Junioren Meisjes
MO12-1
MO12-2
MO12-3
MO12-4
MO12-5
MO12-6
MO12-7
MO12-8
MO14-1
MO14-2
MO14-3
MO14-4
MO14-5
MO14-6
MO14-7
MO14-8
MO14-9
MO16-1
MO16-2
MO16-3
MO16-4
MO16-5
MO16-6
MO16-7
MO18-1
MO18-2
MO18-3
MO18-4
MO18-5
Junioren Jongens
JO12-1
JO12-2
JO14-1
JO14-2
JO16-1
JO16-2
JO16-3
JO18-1
JO18-2
Senioren Dames
Dames 1
Dames 2
Dames 3
DO25-1
DO25-2
DO25-3
DO25-4
Senioren Heren
Heren 1
Heren 2
Heren Sevens 1
H30-1
H45-1
HO25-1
Veteranen plus
Hoofdschema
Week 13
Week 14
Week 15
Week 16
Week 17
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Dit schema loopt van 25-3-2024 t/m 31-3-2024
Junioren A
MO18-2
20:30 - 22:00
2 - AB
Trainer(s)
Nkululeko Kwinana
Esther Bal
Opmerkingen
Training door D1
MO18-3
20:30 - 22:00
2 - CD
Trainer(s)
Nkululeko Kwinana
Esther Bal
Opmerkingen
Training door D1
MO18-4
20:30 - 22:00
4 - CD
Trainer(s)
Esther Bal
Opmerkingen
Training door D1
MO18-5
20:30 - 22:00
3 - CD
Trainer(s)
Jacky Vos
Opmerkingen
+ 1 assistant needed
Junioren B
MO16-3
19:30 - 20:30
2 - AB
Trainer(s)
Esther Bal
Opmerkingen
Training door D1
MO16-4
19:30 - 20:30
1 - CD
Trainer(s)
Danaé Alofs
Iris de Waardt
Opmerkingen
MO16-5
19:30 - 20:30
2 - CD
Trainer(s)
Esther Bal
Opmerkingen
Training door D1
MO16-6
19:30 - 20:30
3 - AB
Trainer(s)
Jasper Prikker
Opmerkingen
MO16-7
19:30 - 20:30
3 - CD
Trainer(s)
Jacky Vos
Opmerkingen
Junioren C
MO14-2
17:30 - 19:00
1 - AB
Trainer(s)
Nkululeko Kwinana
Tessa Sluijmers
Opmerkingen
MO14-3
18:30 - 19:30
1 - CD
Trainer(s)
Danique de Jong
Eva Burger
Opmerkingen
MO14-4
18:30 - 19:30
2 - AB
Trainer(s)
Mette de Jong
Nina Blitz
Opmerkingen
MO14-5
18:30 - 19:30
2 - CD
Trainer(s)
Mila Berveling
Rozemarijn de Boer
Opmerkingen
MO14-6
19:00 - 20:00
1 - AB
Trainer(s)
Remko Jellema
Sander Posthumus
Opmerkingen
MO14-7
18:30 - 19:30
4 - AB
Trainer(s)
Danielle Broeders
Senna van Kuijk
Opmerkingen
MO14-8
18:30 - 19:30
3 - AB
Trainer(s)
Lisanne Niemeijer
Mirjam Cuijnen
Opmerkingen
MO14-9
18:30 - 19:30
3 - CD
Trainer(s)
Danaé Alofs
Iris de Waardt
Opmerkingen
Junioren D
MO12-3
17:30 - 18:30
4 - AB
Trainer(s)
Fleur Beijer
Rozemarijn Veldhuis
Opmerkingen
MO12-4
17:30 - 18:30
2 - AB
Trainer(s)
Marieke van Welsenes- van Egeraat
Eva Burger
Sienna Blom
Opmerkingen
MO12-5
17:30 - 18:30
2 - CD
Trainer(s)
Jeroen Volkers
Heather Holmes
Opmerkingen
MO12-6
17:30 - 18:30
3 - AB
Trainer(s)
Danaé Alofs
Iris de Waardt
Opmerkingen
MO12-7
17:30 - 18:30
3 - CD
Trainer(s)
Manou Daalhuizen
Vianne Hooglander
Opmerkingen
MO12-8
17:30 - 18:30
1 - CD
Trainer(s)
Isa Heijnen
Nora Heuving
Opmerkingen
Junioren A
JO18-2
20:30 - 22:00
4 - AB
Trainer(s)
Mike Demelinne
Job Snaathorst
Opmerkingen
Junioren B
JO16-2
18:30 - 20:30
4 - CD
Trainer(s)
Nkululeko Kwinana
Job Snaathorst
Opmerkingen
Job 1st hour
JO16-3
19:30 - 20:30
4 - AB
Trainer(s)
Job Snaathorst
Daan van der Plas
Opmerkingen
+ H1 roulatie trainer
Junioren D
JO12-2
17:30 - 18:30
4 - CD
Trainer(s)
Cato Dijkhuizen
Milou Schmeits
Opmerkingen
Overig
Trimhockey
20:30 - 22:00
1
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Trimhockey
20:30 - 22:00
3 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Lid worden?
Blaashal, doe je mee?
Agenda
15-6
Jongste Jeugd slotdag
22-6
Friends & family toernooi
Volledige agenda
Vind jij ons al leuk?
Copyright 2009 - 2016 HC Barendrecht | Alle rechten voorbehouden